info@eufrosina.cz
0
Loading
Košík je prázdný
Kategorie

BIRETIX ORAL 30 cps

BIRETIX ORAL 30 cps

Výživový doplněk speciálně vyvinutý pro aknózní pleť

na skladě v tuto chvíli zbývá: 2 kusy

560 Kč

560

BIRETIX ORAL je doplněk stravy speciálně vyvinutý pro aknózní pleť. Kombinace složek BIRETIX ORAL má podpůrný uklidňující a antioxidační účinek. Pomáhá snižovat tvorbu mazu a stabilizovat a obnovit fyziologické podmínky pokožky. Zinek a vitamin B3, složky tohoto přípravku, přispívají k udržení normálního stavu pokožky.

Zinek, který se nachází v BIRETIX ORAL ve formě glukonanu soli, je jedním z nejdůležitějších stopových prvků v lidském těle. Je složkou mnoha enzymů, ovlivňuje mnoho metabolických procesů a zajišťuje, aby pokožka správně "fungovala". Četné mezinárodní vědecké studie uznaly jeho roli v inhibici chemotaxe faktorů zánětu v ochraně pokožky před volnými radikály a UV zářením. Také se podílí na metabolismu mastných kyselin (rozhodující faktor v nadměrné produkci mazu, která je typická pro pokožku se sklonem k akné) a vitamínů A a E. Zinek reguluje keratinizaci a šíření klíčových faktorů růstu fibroblastů na kožních patologických jevech, jako je akné.

Vitamin B3 (nikotinamid) je amid kyseliny nikotinové, také známý jako vitamín PP (vitamín B3). Nikotinamid je základní složkou dvou coenzymatických molekul: nikotinamidadenindinukleotidfosfátu (NAD +) a nikotinamidadenindinukleotidfosfátu (NADP). Oba NAD + a NADP se účastní mnoho významných oxidačně redukčních reakcí jako v katabolických, i v anabolických směrech. Použití nikotinamidu na pleť náchylnou k akné se doporučuje díky jeho protizánětlivým vlastnostem.
 

Děti od 12 let a dospělí jednu kapsli denně.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen k používání jako náhrada vyvážené a pestré stravy. Nevhodné pro děti do 12 let. Ukládejte mimo dosahu dětí! Těhotné a kojící ženy by měly použití tohoto přípravku konzultovat s lékařem.

​složení:

Vitamín E, selen a superoxidismutáza (SOD) jsou známé pro své antioxidační vlastnosti. Účinně bojují proti šíření volných radikálů, a pomáhají stabilizovat a obnovit fyziologické podmínky pokožky.Sójový olej, glukonan zinečnatý, želatina, kapsle: glycerol, zahušťovadlo: glycerol-monostearát, nikotinamid (vitamin B3), vitamin E přírodní (D-alfa-tokoferol, ve slunečnicovém oleji), emulgátor: sójový lecitin, extrakt melounu (cucumis melo; superoxid dismutáza (SOD), polysacharidy, arabská guma), seleničitan sodný, barvivo:E171.

 

Nutriční informace

1 kapsle

% DDD* v 1 kapsli

Kcal

4,57

 

KJ

18,97

 

Bílkoviny

0,14 g

 

Sacharidy

0,15 g

 

Tuky

0,38 g

 

Vitamin B3

27,00 mg

169

Vitamin E

12,00 mg~α TE

100

Zinek

12,50 mg

125

Selen

55,00 μg

100