info@eufrosina.cz
0
Loading
Košík je prázdný
Kategorie

ANTIOX C20 System maschera 5x6ml

ANTIOX C20 System maschera 5x6ml

Maska na obličej s komplexem vitamínu C.

na skladě v tuto chvíli zbývá: 2 kusy

440 Kč

440

ANTIOX C20 System obličejová maska je charakteristická přítomností vitaminu C v různých formách: 20% kyseliny L- askorbové stabilizované beta-cyklodextrinem, čistý extrakt z červeného pomeranče a limetky a komplex vitaminu C s metylsilanol-derivátem pektinu, který zvyšuje jeho stabilitu a viskozitu.

ANTIOX C20 Systém vykazuje na lokální úrovni antioxidační účinek, zesvětlení a zlepšení elasticity působením proti volným radikálům a stimulací tvorby kolagenu, díky souboru účinných složek, jejich obsahu a synergickému účinku. Vhodná pro všechny typy pokožky.

Balení: 5 ks x 6 ml
ANTIOX C20 System vykazuje na lokální úrovni antioxidační účinek, zesvětlení a zlepšení elasticity působením proti volným radikálům a stimulací tvorby kolagenu, díky souboru účinných složek, jejich obsahu a synergickému účinku. Vhodná pro všechny typy pokožky.
20% kyseliny L- askorbové stabilizované beta-cyklodextrinem ,čistý extrakt z červeného pomeranče a limetky, komplex vitaminu C s metylsilanol-derivátem pektinu, který zvyšuje jeho stabilitu a viskozitu.
Použití: Rozetřete obsah sáčku na ošetřovaný povrch (obličej a krk) v tenké homogenní vrstvě. Nechte působit a oschnout asi 20-30 minut, dokud není úplně suchá. Odstraňte vytvořený film, začněte od krku a rovnoměrně postupujte směrem k čelu. Odstraňte poslední zbytky vodou.

Upozornění: Pouze pro vnější použití. Vyhněte se kontaktu s očima a sliznicí. Uchovávejte mimo dosah dětí.