info@eufrosina.cz
0
Loading
Košík je prázdný
Kategorie

DISCROMIA CONTROL SERUM 30 ml

DISCROMIA CONTROL SERUM 30 ml

Rychle vstřebatelné sérum s intenzivním zesvětlujícím účinkem.

na skladě v tuto chvíli zbývá: 3 kusy

690 Kč

690

DISCROMIA CONTROL SERUM je rychle vstřebatelné sérum s intenzivním zesvětlujícím účinkem na ošetření všech druhů tmavých skvrn. Bylo vyvinuto na základě dermatologických důkazů. Jeho exkluzivní Komplex korekce skvrn slaďuje tón pleti, zesvětluje skvrny způsobené změnami v množství melaninu. Indikace: Denní ošetření pokožky s pigmentovými skvrnami. Ideální na obličej, krk, dekolt, ruce a různé části pokožky s nerovnoměrnostmi. Vhodné pro všechny typy pleti, i pro velmi citlivou, vzhledem k přidaným zklidňujícím a hydratačním aktivním látkám a absenci přidané vůně.
Zesvětlující účinek DISCROMIA CONTROL SÉRA je obohacen o patentovanou RetinSphere technologii (0,15%), věk obnovujícím retinoidním komplexem, který podporuje delikátní exfoliaci, odstranění povrchové vrstvy pokožky a stimulování obnovy buněk. Pleť je jasnější, tónovaná a skvrny viditelně zesvětlené. Exkluzivní Komplex korekce skvrn (12%) slaďuje tón pleti, zesvětluje skvrny způsobené změnami v množství melaninu.
Jednou nebo dvakrát denně po vyčištění pleti. Rovnoměrně aplikujte malé množství na pokožku a následně použijte krém na obličej. Během dne se doporučuje používat ochrana proti slunečnímu záření (SPF 50). Pro nejlepší výsledky používejte v kombinaci s ÉTAS CONTROL.