info@eufrosina.cz
0
Loading
Košík je prázdný
Kategorie

ÉTAS CONTROL SPF-50 50 ml

ÉTAS CONTROL SPF-50 50 ml

Rychle vstřebatelné fluidum na pigmentové skvrny.
 

na skladě v tuto chvíli zbývá: 2 kusy

690 Kč

690

Zesvětlovač pigmentových skvrn. Snadno aplikovatelné a rychle vstřebatelné fluidum s účinnými aktivními látkami, které působí synergicky k prevenci, snížení a zesvětlení pigmentových skvrn. Denní ochrana pokožky s vráskami a tmavými skvrnami. Indikace: denní ochrana pokožky s vráskami a tmavými skvrnami. Také vhodný, aby se zabránilo novému fotopoškození nebo změnám pokožky po zjasňovacím ošetření. Ideální na obličej, krk a dekolt. Krémové fluidum ÉTAS CONTROL je vhodným přípravkem pro všechny typy pleti. Vhodný i pro těhotné ženy.

Age-reset RetinSphere technologie, sdružení dvou A vitamín derivátů, podporuje obnovu buněk a tím zesvětlení skvrn. Účinnost je posílena přítomností inovativního komplexu korekce skvrn. Při denní ochraně je pokožka jasnější a pevnější a více rovnoměrnější.
Naneste rovnoměrně ráno na vyčištěnou, suchou pokožku. Vzhledem k vysokému, silnému účinku se doporučuje vyhnout oblasti očních kontur. Pro dosažení nejlepších výsledků se doporučuje používat ÉTAS CONTROL v kombinaci s DISCROMIA CONTROL SÉRUM intenzivním zesvětlovacím ošeterením nebo ÉTAS TEMPO, intenzivním věku obnovovací nočním ošetřením.