info@eufrosina.cz
0
Loading
Košík je prázdný
Kategorie

DERMOMATRIX

DERMOMATRIX

Nutraceutikum DERMOMATRIX pro výrazný Anti-Age účinek, obsahuje Magnesium, Zinek, kyselinu hyaluronovou a kolagen také na klouby.

na skladě v tuto chvíli zbývá: 3 kusy

690 Kč

690

Nutraceutikum Anti-Age DERMOMATRIX obsahuje Magnesium a Zinek, nezbytné kofaktory pro metabolické reakce. Kromě toho obsahuje kyselinu hyaluronovou biotechnologického původu s hydratačním účinkem, výtažek z Vitis vinifera s vysokou koncentrací proantocyanidínu (OPC 95%) a resveratrol, dále výtažek z Ananasu sativus, který díky bromelinu je zvláště účinný při léčení poúrazových zánětlivých stavů měkkých tkání, při lokálních zánětech s přítomností otoku a při pooperačních reakcích tkání a vyživuje klouby.

DERMOMATRIX je určen především jako každodenní doplňková výživa anti-age, pro svůj výrazný účinek, kterým chrání před degradací kyselinu hyaluronovou a podpůrné vlákna a účinně brání enzymům degradovat elastin a kolagen. Výsledkem je pružnější, mladší a zdravější pleť.

Zajišťuje obnovu buněk dodáváním chybějících složek, pomáhá chránit pokožku před předčasným stárnutím a tvorbou vrásek. Zpevňuje stěny cév. Ochraňuje buňky před nepříznivými účinky volných radikálů. Zvyšuje tonus, elasticitu a hydrataci pokožky.Používá se:

- samostatně jako Anti-age pro zdravější, pevnější, pružnější a hydratovanou pleť

- před dermokosmetickým ošetřením podporuje hojení spojené s každou technikou omlazování obličeje, těla, rukou ...

složení: Revoluční kapsle pro perorální podání s obsahem kyseliny hyaluronové, kofaktorů Mg a Zn, Biovínu ® (výtažku z Vitis vinifera), bromélií (výtažek z Ananas sativus) jako komplexní péče o pleť již při prvních projevech stárnutí. Magnesium, zinek, kyselina hyaluronová (60 mg), výtažek z révy vinné, ananasu

- na prodloužení účinku intradermálních přípravků určených pro mezoterapii a výplně vrásek

1 kapsle ráno před snídaní, 20 dní užívat - 10 dní pauza. Efekt je viditelný po 1 měsíci. 1 kúra 3-4 balení. Výrobek neobsahuje zdroje lepku, ani přísady GMO (z geneticky modifikovaných organismů).