info@eufrosina.cz
0
Loading
Košík je prázdný
Kategorie

EUTROSIS 641 400ml

EUTROSIS 641 400ml

Krém na obnovení fyziologických vlastností poškozené pokožky

na skladě v tuto chvíli zbývá: 2 kusy

500 Kč

500

Zvláčňující, zklidňující krém upravující keratin. Svým unikátním složením efektivně obnovuje fyziologické schopnosti poškozené pokožky. Je také doporučován při hyperkeratotické a extrémně suché pokožce. EUTROSIS 641 reguluje buněčný obrat pokožky (stratum corneum), zklidňuje a obnovuje její pružnost a hebkost. Vzhledem k své zklidňující a hydratační vlastnosti se EUTROSIS 641 doporučuje i na kožní projevy suché pokožky spojené s hyperkeratózou, zarudnutím, zánětem nebo odlupováním.
Suchá a / nebo zanícená pokožka, uklidňující, kerato-normalizující krém. Je určen k normalizaci fyziologických podmínek pokožky.

Suchá pokožka / Psoriáza / Hyperkeratóze

TypObsahuje v komplexu vysoce-zklidňující látky (Emu olej, fytosteroly) a kerato-normalizační látky (Urea 10%, Alantoin, Sericin).

Důkladně očistěte pokožku a použijte na oblast, která má být ošetřena. Jemně vmasírujte až do úplného vstřebání. EUTROSIS 641 by se měl používat nejméně dvakrát denně nebo podle pokynů lékaře. Krém není mastný, nezanechává skvrny a neobsahuje potenciální alergeny, jako jsou barviva a parfémy.

Oblasti použití: tělo.

Věk: bez omezení. Vhodný pro děti, dospělé i těhotné ženy.

 

Aktivní složky: Emu olej, Olej Persea Gratissima, Brassica Campestris steroly, Urea 10%, Alantoín, Sericíny pokožky: všechny