info@eufrosina.cz
0
Loading
Košík je prázdný
Kategorie

EUTROSIS ORO GEL ústní gel 20ml

EUTROSIS ORO GEL ústní gel 20ml

Pomáhá v případě podráždění nebo zánětu v ústech.

na skladě v tuto chvíli zbývá: 3 kusy

260 Kč

260

EUTROSIS oro ústní gel pomáhá v případě podráždění nebo zánětu v ústech. Používá se k léčbě akutních stavů a větších lézí v ústní dutině, afty, rány po extrakci zubu, zánětu dásní, bolestivé stavy s analgetickým účinkem. Opar, bolavé koutky z nedostatku kyseliny listové a vit.B
Pomáhá při utišení bolesti způsobené rankami v membráně sliznice úst, které mohou být způsobeny: stomatitidou, gingivitidou, afty nebo úrazem. Vytváří ochranný film, který přiléhá k membráně, izoluje léze od okolního prostředí a v případě ideálního pH a vlhkosti podporuje rychlou léčbu.
Obsahuje kolostrum H1TM 20% a kyselinu listovou.
Na dásně aplikujte tenkou vrstvu gelu a masáží ji rovnoměrně rozetřete pomocí tamponu nebo suchých a čistých prstů. Léčbu opakujte dva krát denně po hlavním jídle, ale nejprve si umyjte zuby. Pokračujte v používání alespoň po dobu 3 týdnů, dokud symptomy nezmizí. Upozornění: V případě náhodného spolknutí je neškodný. Po otevření tuby spotřebujte do 20 dnů. Preventivní opatření: Po každé aplikaci nekonzumujte jídlo nebo nápoje po dobu alespoň 60 minut, aby se předešlo příliš brzkému odstranění filmu.
 Kontraindikace: Studie neprokázaly žádné kontraindikace; avšak pacienti s nadměrnou citlivostí na kteroukoliv složku by tento přípravek neměli používat. V případě pochybností se obraťte na svého lékaře ještě před použitím výrobku. Vedlejší efekty: nebyly zaznamenány žádné vedlejší efekty.